diegoalcocerg

Diego Alcocer Alcocer itibaren Elniki, Moskovskaya oblast', Rusya, 143120 itibaren Elniki, Moskovskaya oblast', Rusya, 143120

Okuyucu Diego Alcocer Alcocer itibaren Elniki, Moskovskaya oblast', Rusya, 143120

Diego Alcocer Alcocer itibaren Elniki, Moskovskaya oblast', Rusya, 143120

diegoalcocerg

Bunlar Vampire Diaries serisinin üçüncü ve dördüncü kitapları; ve Elena, Stefan ve ilk kitaptaki diğer karakterlerin hikayesine devam ediyor. Diğer iki kitapta olduğu gibi bu hikayelerden de keyif aldım. Nasıl eğlenceli ve kolay okunabildiklerini beğendim. Hikayelerin nasıl bittiğini ve birbiri ardına nasıl başladığını da beğendim. Ve tabi ki, Karanlık Birleşmenin sonunu sevdim. Ben sevmedim tek yönü (böylece sadece 3 yıldız ile derecelendirme), yazar zaman zaman hikaye acele hissettim; ve daha fazlasına uymaya çalıştı. Hikayenin daha derinlemesine gidebileceğini düşündüğüm bir kısmı vardı. Serinin bir sonraki kitabı olan Nightfall'u okumayı dört gözle bekliyorum. Diğer iki kitapta olduğu gibi bu kitapları da diğer okuyuculara tavsiye ederim.

diegoalcocerg

Indiana Lit'im için bu zorunlu bir okumaydı. sınıf ama ben gerçekten zevk sona erdi.

diegoalcocerg

Okuyucular bu kitabı okuyarak yanlış üçlemeye adım attıklarını düşünerek mazeret gösterebilirler. Lyra yerine, zamanımızı Will Parry'nin yaşadığı kendi dünyamızda geçiriyoruz. Ama bekle, işler göründükleri gibi değil. Dünyada sihir var mı, yoksa var mı? Will paralel dünyaları dolaşmaya başlarken kitap aslında ivme kaybeder. Ve Dust ve Lyra hakkında daha fazla gerçek keşfettiğimizde ortaya çıkmaya başlıyor. İyi bir orta kitap. İlk ve son kitaplar kadar güçlü değil. Ancak bu, şimdi ve kıyametin nihai savaşı arasındaki önemli bir köprüdür.

diegoalcocerg

Found Seek a New Dawn a good read and it helped you realise just how hard it would be travelling to a new country and making new townships. Believable main characters are gently weaved together to make a story of love and new life down under. i have now started Winds of Fortune but at the moment think it may appeal to the male audience?....... I will persevere but finding it hard going.......[don't know if I finished this!].