iwatech

IWA Technologies Inc Technologies Inc itibaren 05100 Larviano TR, İtalya itibaren 05100 Larviano TR, İtalya

Okuyucu IWA Technologies Inc Technologies Inc itibaren 05100 Larviano TR, İtalya

IWA Technologies Inc Technologies Inc itibaren 05100 Larviano TR, İtalya

iwatech

Bu kitabı seviyorum! Tekrar tekrar okumak için sabırsızlanıyorum.

iwatech

İlgi çekici. Bu, tüm konsepti kavramak için birkaç kez okunması gereken bir şeydir, ancak bunu yapmak biraz ürkütücü gelebilir.

iwatech

Mini Diziler: Harlequin Heartwarming

iwatech

Tad Williams muhtemelen fantezi yazarları listemde üçüncü oldu (Tolkien, 1; Kay, 2). Bu üçleme ("Hafıza, Üzüntü ve Diken") çok iyi. Uyarı: Çok uzun. Üçüncü kitap daha sonra iki ayrı kitaba ayrıldı (Birinci Bölüm ve İkinci Bölüm), ancak okuduğum sürüm bir ciltli idi ve doğru hatırlıyorsam 1000 sayfa civarındaydı [sadece Amazon'u kontrol etti - 1.104 sayfa]. Bu seri çok ama çok iyi. Bu karmaşık ve devam etmek biraz zaman alıyor, ancak Williams'ın yarattığı dünya ilgi çekici ve tamamen dahil. İyi şeyler.

iwatech

harika okumak, ama zaman zaman biraz kafa karıştırıcı - çok sayıda karakter! Sonunda her şeyi net tutmak için bir hile karakter sayfası yapmaya karar verdim.

iwatech

Başka bir 3.5er ... psikolojik karakter çalışması. Burada çok fazla eylem yok ve varsaymalıyım ki mesele ... buradaki et, izolasyondan mani'ye ve bunun kalıcı etkilerinden bir iniş. Daha spesifik olarak Nazi rejiminin zihinsel geçişlerine ve işkencelerine değiniyor. Sevdim, ama sonra karanlık ve zihinsel sevme eğilimindeyim.

iwatech

bu kitap beni güldürdü. "Nerd ses" benim en sevdiğim yazı oldu.

iwatech

Oldukça sıkıcı.

iwatech

Bruen, Andrew Vachss ile birlikte okuduğum yazarların en iddiasız yazarı. İrlandalı olması, yazdığı hemen hemen her cümlede ortaya çıkıyor. Karakterleri üzgün, kötümser, içiyor ya da içki içiyor, ilişkileri koruyamıyor ve kitaplarını indiremezsiniz. Yazı stilini "2000'ler için noir" olarak tanımlıyorum.

iwatech

Bu kitap sizi en başından beri gerçekten kapıyor. Sonunda her şeyin yerine düşmeye başlaması inanılmaz. Aşk hikayesi biraz karışık ve sinir bozucu ama hikayenin geri kalanı gerçekten heyecan verici.

iwatech

I really enjoyed this one. It was a very short read but it told a great story.

iwatech

The bizarre syntax and grammar really made my brain work, and think of the words and character in a different way. Weird, but I liked it.

iwatech

Scott McCloud is a genius. Nay, THE genius. Anyone even remotely interested in the psychology of storytelling should read this. The best way to make Non-comics folk hip to the importance of the form, even more so than his last two books (which also kill). Indispensable and amazing. And thanks to Junio, my copy is personalized to me by the man himself. Thanks, buddy!

iwatech

There's probably not really any redeeming quality to this book, but it was a very fun, easy, quick read. Probably great for the beach.