rawanal-obeid

Rawan Al Al itibaren 739 91 Sunnanfors, İsveç itibaren 739 91 Sunnanfors, İsveç

Okuyucu Rawan Al Al itibaren 739 91 Sunnanfors, İsveç

Rawan Al Al itibaren 739 91 Sunnanfors, İsveç

rawanal-obeid

Serinin ilk kitabı. Isteksizce emekli aktör Sam Holt, her biri Orta Doğu'ya bakan iki Impalas'ın Volvo'yu kamyonlara, koruma raylarına, yoldan vurmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığında kendi işini bir California karayolu üzerinde düşünüyor. Daha sonra bir yazar arkadaşının neden olması gereken birkaç ay boyunca gösterdiği siyah bir posta kasetini hatırlar. isteksizce aptal arkadaş ve teröristleri içeren çılgın bir komploya çekilir.

rawanal-obeid

Bu kitabı yeni okudum. Çevirmeye değmez. Duluz'u unut.

rawanal-obeid

Bayan Fischer - Tarih hakkında okumaktan hoşlanıyorsanız, bu kitabı okumak isteyebilirsiniz. 1930'ların Toz Kase hakkında bilgi edineceksiniz. Genç kızın hikayesini anlatmaktan zevk aldım. En sevdiğim kısım ... (ayrıntıya koy)

rawanal-obeid

Bu kitap çok kötüydü, dün gece okumayı bitirdim. İnsanların Capitol Hill'de oynadığı bu bahis oyunu hakkında ve daha sonra ana karakterlerden biri öldürüldü ve her şey başlıyor! Çok sevimsiz, ama kendime yardım edemedim. Hareket ettiğimi bilmeden önce bu kitabı okumaya çalıştım ve tamamen işte olduğumu hissettim. Ama şimdi gidiyorum ...

rawanal-obeid

Bir Roman Kamelan Barai Cassini'nin sarhoş bir avcısıdır;)

rawanal-obeid

Galen'in vibratörü icat ettiğini kim bilebilirdi? Vibratörlerin başlangıçta nasıl tanıtıldığı konusunda burada çok şık malzeme var. İlk kamburun üstesinden gelebilirseniz gerçekten harika bir kitap.

rawanal-obeid

Quite a bit of cheese, and... did anyone notice the discrepancy in the time travel? First time she goes back, it changes something in the present; second time the changes to the timeline are already in place before she goes back. Consistency Miss Mack, consistency! Otherwise, not bad.

rawanal-obeid

A tieoff of the abandoned father plotline. Perhaps now the romance may continue. :-)