arieselvira

Qi Han Han itibaren Bagol Khurd, Punjab 144305, Hindistan itibaren Bagol Khurd, Punjab 144305, Hindistan

Okuyucu Qi Han Han itibaren Bagol Khurd, Punjab 144305, Hindistan

Qi Han Han itibaren Bagol Khurd, Punjab 144305, Hindistan

arieselvira

Bu kitabı 30 dakika içinde başlayıp bitirmeyi pek beklemiyordum, ama içeriği harika. Giriş seviyesi çalışanları işe alma ve yönetme konusunda hızlı ve inanılmaz derecede akıllı fikirler arıyorsanız, bu kitapta var. Adım adım, ayrıntılı talimatlara ve teorilere ihtiyacınız varsa, daha ayrıntılı bir şeye yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

arieselvira

New York Polis ve Güvenlik Departmanı'ndan Lt. Eve Dallas, hayırsever Thomas Thomas'ın garip bir cinsel karşılaşma sırasında öldüğü göründüğü bir cinayet mahalline çağrıldı. Kanıtlar, kurbanın ölümü sırasında sedasyona uğradığını ve güvenlik sisteminin kayıtlarındaki bir gecikmenin bunun kazara ölüm olmadığını gösterdiğini gösteriyor. Havva hızla bir şüpheliyi yakalar ancak katili öldüğü sırada Anders'e bağlamak için hiçbir şey bulamaz. Ancak bu, kocasının milyarder Roarke de dahil olmak üzere herkesi emrinde kullanan teğmeni durdurmaz, çünkü Anders'in ölümü gizemini titizlikle çözer. Bu seri birçok hayranı cezbediyor ve iyi bir nedenden dolayı. Robb’un yazıları sıkı, iyi akıyor ve hayranlarının sevdiği karakterler sunuyor. Gizem, bolca bükülme ve dönüşle iyi bir şeydir ve her zamanki gibi Eve Dallas’ın yoğun kişiliği ve zihniyeti, kişisel olarak aldığı bir gizemi çözmek için okuyucuyu beraberinde getirir.

arieselvira

O ve annesi ve kardeşleri, 20. yüzyılın sonunda yirmi yılı aşkın bir süredir siyasi tutuklulardı. Çok ilginç okuma - insan hakları sorunları.

arieselvira

Hikaye Noel'den birkaç gün önce başlıyor. Stacy çok mutlu çünkü erkek arkadaşı Bruce Seerie ile olan ilişkisi iyi gidiyor. Bununla birlikte, Stacy sık sık hayal kırıklığına uğrar, çünkü Bruce'un manipülatif annesi hala hayatının kontrolünü elinde tutar ve Bruce'un annesine dayanamaması Stacy'ye sürekli bir tahriş kaynağıdır. Stacy'nin ailesi ile ilişkisi zaman zaman zordur ve her zaman onun için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını anlamaz. Daha sonra Bruce, hayatının seyrini değiştiren korkunç bir hayal kırıklığına uğrar. Karakterlerin çatışmalarında nasıl çalıştığı çok tatmin edicidir ve bu kitap Belford serisinde başarılı bir sonuç olduğunu kanıtlamaktadır.