matteoalfonsi

Matteo Alfonsi Alfonsi itibaren Umbarvira, Maharashtra, Hindistan itibaren Umbarvira, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Matteo Alfonsi Alfonsi itibaren Umbarvira, Maharashtra, Hindistan

Matteo Alfonsi Alfonsi itibaren Umbarvira, Maharashtra, Hindistan

matteoalfonsi

Orwell ile görüştükten sonra okuyun; Hiciv'i sevmeyi hala hatırlıyorum ... Yıllar önce bajillion gibi geliyor ... oh, evet, öyleydi!

matteoalfonsi

Benimle ilgili sorun ne? Sadece bu kitabı anlamıyorum. Takip edemem.

matteoalfonsi

O kadar çok yaygara kopan çizgi roman, çoğu gazeteden yasaklandı. Ve hepsi sadece gerçek tutmak için! Think Peanuts getto ile buluşuyor ve orta sınıf beyaz Amerika'ya taşınan iki siyah çocuk Riley ve Huey'nin maceralarına sahipsiniz.

matteoalfonsi

Bu kitabı eğlenceli bir hikaye buldum. Ancak, neredeyse her şey klişe ve bekleniyor. Bazen yazı o kadar özensizdir ki ne demeye çalıştığını anlamak için tekrar okuman gerekir. İyi yazılmış veya orijinal değildi, ama 4 başlangıç veriyorum çünkü hoşuma gitti. Muhtemelen sadece fantastik kitapları sevdiğim için.

matteoalfonsi

Bu iyi bir kitaptı, ama hikayenin paylaşılamayacak kadar kişisel olduğunu düşündüm. Ebeveynler inanılmaz. Böyle hasta küçük bir meleğe bakmak için yaptıkları cesarete ve özveriye sahip olmazdım. Dikkat çekici bir inanç hikayesi. Charity'ye ne olduđunu görmek isterim.

matteoalfonsi

Feuchtwangers Roman spiegelt die letzten Wochen des französischen Philosophen Jean-Jacques Rousseau wieder, die er fernab von Paris auf dem Schloss des Marquis Girardin in Ermenonville verbringt. Spannend erzählt er von dessen Einfluss auf die französische Revolution bis hin zur Huldigung Rousseau's als Person durch das französische Volk, eingebettet in eine fast kriminalistische mystische Atmosphäre um den Tod Rousseau's. Sicherlich nicht das letzte Buch von Feuchtwanger.

matteoalfonsi

This was a painful but good read. I almost wanted to stop reading it just a few pages in (especially as a mother to a young child), but forced my way through it. It IS worth the read (and it's a quick read). The story is told by five-year-old Jack, who lives in a room ("Room") with his mother. They spend their days with "Table" "Bed", "Rug", and other objects in the room that serve as Jack's friends. He has never been outside of Room, and doesn't know of the life that Ma had before being kidnapped and trapped in the room nearly 8 years ago. It is tough but interesting subject matter, and a well written novel.