maqsoodcreative

Maqsood Ahmed Ahmed itibaren La Boissière-École, Fransa itibaren La Boissière-École, Fransa

Okuyucu Maqsood Ahmed Ahmed itibaren La Boissière-École, Fransa

Maqsood Ahmed Ahmed itibaren La Boissière-École, Fransa

maqsoodcreative

Çok iyi. Gizemli büyük arsa noktalarına ulaşmak için biraz zaman almasına rağmen, boyunca güzel bir romantizm. Ancak, oraya giderken sıkıcı değil.

maqsoodcreative

Translating...

maqsoodcreative

Bu muhtemelen en sevdiğim Kral kısa öykülerden biri ve yaptığı işte yapılmış daha şaşırtıcı film uyarlamalarından biri. Edebiyatta beklendiği gibi çocuklar eterik korkutucu bir kaliteye sahiptir. King'in kendi varsayımlarına güvenen yetişkin kültürünün korkuları üzerinde oynama yeteneği, güç, yetişkinlerden bir çocuk kültüne kaydığı için büyük ölçüde bu kısa hikayede oynar. Harika, ürpertici bir okuma.

maqsoodcreative

Austen'den bazı kitaplar okuduktan sonra, Gurur ve Önyargı'nın Bayan Austen'den en iyisi olduğunu söylemeliyim. Karakterler canlı, arsa davet ediyor ve Bay Darcy? Hiçbir şey söylemem gerekmeyecek, saçmaladım. Ve bu sefer, aşk hikayesi inandırıcı. Lizzie ve Bay Darcy arasındaki ilişkinin nasıl büyüdüğünü görmek güzel. Evet, ilişkileri gurur ve önyargı arasındaki savaşı temsil ediyor. Austen bu fikri oldukça iyi uyguladı galiba. Ah gerçekten, bu inceleme yazma zorlukları buldum! Bu roman hakkında fazla bir şey söyleyemem çünkü birçok insan Gurur ve Önyargı'nın güçlü yanlarını (ve zayıf yanlarını) zaten belirtmiştir. Söyleyebileceğim tek şey, en iyi ve ilgi çekici İngiliz romanlarından birini sindirmede yer almaktan memnun olduğum.