bbaks98

itibaren Kemuteran, Gresik Sub-District, Gresik Regency, East Java, Endonezya itibaren Kemuteran, Gresik Sub-District, Gresik Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu itibaren Kemuteran, Gresik Sub-District, Gresik Regency, East Java, Endonezya

itibaren Kemuteran, Gresik Sub-District, Gresik Regency, East Java, Endonezya

bbaks98

Bu kitabı o kadar çok okudum ki, herhangi bir sayfaya açabiliyorum ve anında hikayeye dalabilirim. Vietnam Savaşı sırasında ve sonrasında genç bir kadının deneyimlerine harika bir bakış. 5/14: Şimdi ilk 4'ü okuduğum için söyleyebileceğim tek şey, Mike Snoopy'ye yaptığı şey için böyle bir orospu çocuğu. Çocuk mektuplarını okurdu çünkü hiç yoktu !!!! Hafif bir Snoopy dışında hemen hemen her şeyi affedebilirim. Bu beni hep üzdü, ama şimdi 100 kat daha fazla. Ayrıca, bu, büyüyüp savaş ve travma ile uğraşmak ve çok cesur ve savunmasız olmak ve hayatınızı çalmasına izin vermemek için harika, harika bir hikaye. Rebecca benim en sevdiğim kahramanlardan biri çünkü çok gerçek ve kusurlu ve incinmiş, akıllı ve alaycı ve harika.

bbaks98

Bu kitabı tek bir gecede söktüm, bırakamadım. Son zamanlarda, "tutkulu" olduğum hakkında bir deneme yazmam istendi, ancak akla gelen gerçek bir cevap yoktu. Bu yazar, hayat boyunca aynı ... "handikap" ile topalladı. Güzel boyutlu bölümler, farklı tutkuları olan insanlara ve bu insanların neden bazı şeylere bu kadar aşık olduklarını bulma arayışındaki yazarın gözlemlerine ayrılmıştır. Bazı cesur, samimi gazetecilik sayesinde bu yabancı konuları / insanları insana dönüştürür. Yaptıkları iş için nedenleri olan, tam anlamıyla nedenleri olan insanlar. Sebebi olmayan ama sadece saçmalamayan insanlar, çünkü kendi şeyleri var ve aslında sizin için biraz acımaya meyilli. Bu, oluşturduğumuz gruplara, takıntılı hale geldiğimiz şeylere ve yapmamızın olası nedenlerine mükemmel, iyi yazılmış, esprili, samimi bir bakıştı. Benim tek yakınmam, yazarın biraz can sıkıcı olabileceğiydi. Sık sık benmerkezci, klişele dayalı, yargılayıcı bir taraf ortaya koydu ve bu beni rahatsız etti. Evet, o mükemmel değil, ben de değilim, ama yine de ... Her halükarda, bu belirsiz tahriş edicileri, kıskançlığı ve hayranlığı konusunda son derece dürüst bir şekilde telafi ediyor. Ona yardım edemezsin, onun görüşlerinde süpürülemezsin. Her halükarda, sahip olduğum bu küçük şikayetlere rağmen, kitabı okumaya değer buldum çünkü bu kadın gerçekten yazabiliyor ve seçemediği daha ilginç bir konu. Yürekten tavsiye ederim!

bbaks98

Yazar, eski bir varil yarışçısı ve bir kovboy hakkındaki bu aşk hikayesi için belden aşağısı felç üzerine bir çok araştırma yaptı. eğlenceli okuma.

bbaks98

Seni olduğun için mutlu ediyor.

bbaks98

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Bir sürü gülüyor ve güzelce ilerledi. Geri dönecek ve bu diziyi 2. kitaptan okumaya başlayacak. İlk kitabı okudum ama geri kalanını okumak için ilerlemeye ilham vermedi.

bbaks98

Bu kitap geçen yıl herkesin zaman çizelgelerinin üzerindeydi, bu yüzden TBR'ime ekledim, ancak açıklamalar beni tutmadı, bu yüzden çok fazla 4 ve 5 yıldızlı derecelendirme almasına rağmen onu bıraktım. Sonunda okudum, çünkü esasen kapakta bir uçağa sahip bir kitaba ihtiyacım vardı, çünkü okumaktan gerçekten heyecanlandım. Ama oğlum yaptığım için mutluyum! Üzgünüm, herkesi dinlemek yerine bu kadar uzun süre erteledim. (spoiler görüntüle) Bu Aralık'ta çıkan hayatıyla ilgili filmi görmekle çok ilgileniyorum. Umarım adalet yapabilir. Bu yılın Temmuz ayında öldüğünü duyduğuma üzüldüm.

bbaks98

Londra'da Bir Gece Caroline Linden Tarihsel Romantizm tarafından - 30 Ağustos 2011 5 yıldız Durham Dükü öldükten kısa bir süre sonra, avukat dükün önceki evliliğini bilinmeyen bir kadınla açıkladı. Dük ve o hanım boşanmadığından ve dük yeniden evlendikten sonra ölüp ölmediğinden emin olmadığından, bu dükün üç oğlunu bir muamma içinde bıraktı. Charlie en büyüğü ve kaybedecek en çok şey var, ama umursamıyor. Ailenin en genç ve en hocası Gerard, dükün ilk karısını bulmak için fırtına yapar (eğer hala yaşıyorsa). Bu üçün ikincisi ve en mantıklısı Edward, yaklaşmakta olan yasal sorunlara hazırlanmaları için İngiltere'deki en iyi avukata danışmaya karar verir. Sorun, farkında olmadan Leydi Francesca Gordon’un avukatını hizmetinden çalması ve onu geri istemesi. Francesca'nın bir avukata ihtiyacı var. Yeğeni üvey annesi tarafından alındı. Çılgın ve yeğeninin kayınbiraderi tarafından kötü muamele gördüğünden emin olan Francesca, Edward de Lacey gelene kadar ona yardım etmeye istekli bir avukat bulur. Öfkeli Francesca, Edward ile yüzleşir. Çirkin dedikodular Edward ve kardeşlerinin parasız piçler olabileceğini söylediğinde, ona bir teklif yapar. Yeğenini bulmasına yardım ederse söylentileri yok etmesine yardım edecek ... Bu sağlam ve ilgi çekici bir Regency. Bu kitabı hiç yazamadım. Sert ve aristokrat Edward ve büyüleyici, tutkulu Francesca arasındaki kimya sadece büyüleyici! Francesca ateşlidir, ancak planlarındaki kusurlara dikkat çektiğinde Edward'ın önerilerini dinlemeye de makul ve istekli davranır. Diğer birçok roman romanında, cesur kahramanlar genellikle mantıksız ve çocuksu inatçıdır. Neyse ki, Francesca aceleci olsa da, kötü davranışından dolayı özür dilemek için yeterince olgun. Edward onu tamamen tamamlar. Her şeye rağmen sert ve rezerve edilmiş olmasına rağmen, özgür ruhlu olur ve sonunda kendisiyle daha çok barış içinde olur. Onların romantizminin nasıl ilerlediğini gerçekten sevdim! İhale ve iyi yazılmış, bu sürpriz bir bükülme ile iyi hazırlanmış bir Regency romantizm. Bu kitabı okumak beni hemen okumak için Caroline Linden'in daha fazla kitabını bulmak istedi! Bu yorum Bookaholics Romance Club şehrinden Pauline tarafından yapılmıştır