krocrasher

Kro Onimole Onimole itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Kro Onimole Onimole itibaren Texas

Kro Onimole Onimole itibaren Texas

krocrasher

Vay. Sadece vay canına. Hiç böyle bir şey okumadım. Gerçekten iyi bir kitap!

krocrasher

Çocukken bu kitaptaki açıklamayı çok sevdim. 10 defa okumalıydım.

krocrasher

Bu kitap çok iyi, ancak muhtemelen bir kitle bulmakta zorlanıyor. Ses genç okuyucudur, Teen'e inen büyük olasılıkla konu / temadır. Ama KC ve The Sunshine Band, Three's Company, vb. Yazarın ikinci kitabına göz kulak olmaktan çok keyif aldım.

krocrasher

Bu kitabı çok beğendim, ama bitirmekte zorlandım. Bence çok fazla karakter olduğu için mi? Dunno.

krocrasher

Geçmişinizin dünyasına dalmak ve mevcut olan her saniyeyi canlandırmak nasıl bir duygu? Mas Iwan, bu kitapta, o zamanlar New York'taki günlerini renklendiren geçmişin tefekkürünü sunar. Gerçek olduğu ortaya çıktı, kolay olmayan bir ekonomik yaşamla zorlu geçmiş, eğer ciddi bir çaba ile yaşar ve bolca sevgiyle korunursa, tatlı sonuçlar verdi. Mas Iwan ve ailesine olan, ağlama ve ter dolu sayısız küçük ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışarak ve paylaşımın güzelliğidir. Görüşüm ne kadar katı olursa olsun, bir ailenin ekonomik yükü ve sorunları ne kadar ağır olursa olsun, ilişkiyi sıkılaştıran bir sevgi varsa, hepsi bir gülümseme ile geçecek ve hiçbir şey bu kadar ağır hissetmeyecek. Ancak, ailede sevgi yumuşak ve soğuk hissetmeye başlarsa, finansal sorunların olmaması, mutluluğu garanti etmez. Mutluluk dünyevi varlıkların bolluğunda değil, dayanılmaz bir iç servet olan kalpten sevginin taşmasıdır. Bu kitabı okumak Mas Iwan'ın bir hikayeyi anlatmasını dinliyor gibiydi, sanki kalbinin içeriğini New York'un vahşi yaşamlarında paylaşmayı dinleyen kırmızı ve beyaz üniformalı bir çocuk gibiydim. Çocukluğumun Mas Iwan'ın geçmişinden daha neşeli olmayan ama beni bir kişiye dönüştüren karmaşıklıkları olan bölümlerini hatırlamamı sağlıyor. Mas Iwan, tadını çıkarmak ve sindirimi kolay olan günlük dilde konuşuyor. Bunu okuyan herkesin bir yansıması, birbirlerinin geçmişiyle barıştı mı? Çünkü belki de günümüzde elde ettiğimiz tüm başarıların ardında, hala bakmak ve bakmak istemediğimiz geçmiş parçaları vardır.

krocrasher

Moda ve cinayetin iyi bir karışım oluşturacağına inanmak zor, ama “Silahlı ve Göz alıcı” da kazanan bir kombinasyon. Buna Washington DC'nin modaya uygun ortamını ekleyin ve bu, “rahat” gizemlerin hayranlarını ve genel olarak kadın okuyucuları memnun edecek bir kitap (ve dizi). Hikayenin moda köşe yazarı, yerel gazete için Washington moda ritmini kapsayan ama daha zorlu hikayeler özlemi sunan Lacy Smithsonian. Ofiste bir "cinayet mıknatısı" olarak tanındığı için genellikle onları da bulur. Bu durumda, röportaj yaptığı ve gece okulu sınıfının hemen dışında ölü bulunan iyi giyimli bir Washington sosyalitesinin öldürülmesi. (Lacey, gazetecilik becerilerini geliştirme ve kendini daha ciddi raporlamaya yönlendirme umuduyla özel bir araştırmacı olmak için ders alıyor.) Cecily Ashton otoparktaki Jaguar'da öldüğünde, sadece eğitmenler ve öğrenciler asal değil şüpheli, başka olasılıklar da var. Ashton'ın iğrenç bir eski kocası, atılmış bir aşk ilgisi ve ona zarar vermek için nedeni olabilecek birçok başka insan var. Buna bir zamanlar ünlü bir film yıldızına ait olan yeni bir hırsızlık ve eksik bir vintage Louis Vuitton makyaj çantası ekleyin ve olası satışlar her yöne işaret ediyor. İpuçlarını çözmek ve katili indirmek için onu Lacey ve Pembe Yaka Kulübü kız arkadaşlarına (başlığın “silahlı ve göz alıcı”) bırak. Okuyucular, Lacey’in sütunlarını (kitap boyunca serpilir) okumaktan ve gerçek katilin neden bu kadar çok kişinin sebep olduğunu anlamaya çalışmaktan çok eğlenecekler. Gizemli yazar Ellen Byerrum'un bu son teklifi, daha fazla Lacey Smithsonian hayranıyla sonuçlanacak. Byerrum, moda, insan foibles veya Washington sahnesiyle ilgili olsun, bir hikayeyi döndürmek için büyük bir ustalık yazmasını getiriyor. Bu yeteneği, ilgi çekici bir gizem yaratmak için harika bir ipucu izi bırakmak için zekice bir yetenekle birleştirir. Okuyucular ister moda divası isterse umutsuzca modaya meydan okuyor olsun, “Silahlı ve Büyüleyici” olmaktan hoşlanacak çok şey var.

krocrasher

Bence Kara Kütüphane'nin yeni bir kralı var ve adı Aaron Dembski-Bowden. Zaten gözden geçirdiğim ilk kitabı Cadian Blood'da mükemmel bir iş çıkardığını düşündüm. En son iki kitabı Helsreach ve Soul Hunter'ı okumayı bitirdim. Her iki kitabın bana bir BL kitabında istediğimi getirmek için çok iyi bir iş çıkardığını düştüm. İyi bir aylaklık hikayesi ve başka bir şey yok. Şimdi kendimi büyük bir Dan Abnett fanboyu olarak görüyorum, ancak Tom Clancy'nin her hikayede bir görev alt planlarına sahip olma alışkanlığına giriyor gibi görünüyor. O kadar ki, bazılarının ana arsa ile ilgisi yok gibi görünüyor ve o kadar çok karakter her şeyi takip etmek zor. Abnett'in Titanicus kitabındaki durum kesinlikle böyleydi. Dembski-Bowden'in ilk kitabında böyle bir şey yoktu. Benim takip ettiğin ve katıldığın birkaç karakter vardı ve benim gibi basit bir ahbap için takip etmeyi basitleştirdi. Soul Hunter bunun en güzel örneğidir. Bu kitabı gerçekten sevdiğime çok şaşırdım. Gece Avcılarının 10. Şirketi 1. Pençe'nin öyküsü. Genellikle "kötü adam" kitaplarına girmiyorum, ama Talos, kitabın ana karakteri bana saçmalık yapmakta iyi iş çıkarıyor. Kötülük değil ve aslında lejyonunun bir kısmının yıkıcı güçleri nasıl ezberlediğinden nefret ediyor. Bu kitapta Gece Avcılarını mücadele eden bir lejyon olarak görüyoruz. Bireysel uzay denizcileri, öldürülen bir düşman veya müttefikten bir savaş parçası üzerinde ölümle savaşacaklar. Helsreach, Space Marines Battles Roman'ın bir diğer filmi. Bunu Rynn Dünyası'ndan sonra okumakta biraz ihtiyatlı davrandım çünkü “Oh bak! Başka bir SM kitabı ve onlar savaşıyor ... orklar ... tekrar” diye düşünüyordum. Ancak bu kitap Rynn Dünyasından çok farklı. Bu kitap Pedro Kantor'un Bölümünün kalıntılarıyla bağlantı kurmak için New Rynn Şehrine ulaşma mücadelesi hakkında. Helsreach, Kara Tapınakçıların yeni yükselen Relcusiarch'ı Grimaldus'un hikayesidir. Yeni pozisyonuna layık hissetme mücadelesinin hikayesi. Helsreach, tanıtılan karakterlerin miktarında biraz Abnett esque elde ediyor, ancak bir arada tutuyor ve Titanicus yakınında bir yer yok. Sonuçta her ikisi de kesinlikle okumaya değer mükemmel bir kitap vardır. Her iki kitaba da 5 üzerinden 4 Ibram Gaunt veriyoruz.

krocrasher

The endings(s) ruined the book for me. The characters were very human and I liked Emma quite a lot for a modern heroine but overall it just did not work for me.