ramonchorques

Ramon Chorques Chorques itibaren Ahmetpaşa Mahallesi, 16050 Osmangazi/Bursa, Türkiye itibaren Ahmetpaşa Mahallesi, 16050 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Okuyucu Ramon Chorques Chorques itibaren Ahmetpaşa Mahallesi, 16050 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Ramon Chorques Chorques itibaren Ahmetpaşa Mahallesi, 16050 Osmangazi/Bursa, Türkiye

ramonchorques

Ben yorgun, ya da Rant Casey maxi yastıkları ve prezervatif koklama diğer gözden geçirenlerin tiksinti ya da öfke hissetmedim (aslında, ben çok "Brüt-out" hakkında konuşmak olabilir ne hatırlamak zor düşünmek zorunda kaldı ve "müstehcen"). Ama sonra, bu okuduğum üçüncü Palahniuk romanı. Diğerleri gibi, aldatıcı bir şekilde yoğun olmasına rağmen bir sayfa çevirici ve nispeten hızlı bir okuma. Diğerleri gibi, sık sık komik. Ve diğerlerinden daha da fazla, genellikle tutarsız veya tokatlanmış. Gördün mü, Chuck, ben de eksik cümleler yazabilirim. Kitabın iki büyük "bükümü" - biri ne olduğunu bulmadan önce karakterlerin romanın yarısı için eğik olarak referans aldığı fütüristik bir teknoloji, diğeri de sürekli olarak ima edilen daha garip bir metafizik kavram - her ikisi de tartışmalarında teğet görünüyor Palahniuk sonunda onları açıklamaya geliyor. Fikirleri, aslında anlattığı hikayenin planına dokumaktan daha fazla ilgileniyor gibi görünüyor. Çok uzun bir gün boyunca uçaklarda ve havaalanlarında sıkışıp kalırken bunu okumaktan zevk aldım, ancak Fight Club ve hatta Choke kadar iyi bir roman olduğunu söyleyemem. Eğlenceli, ama zanaat eksik.

ramonchorques

Mükemmel nesir, şimdiye kadar böyle bir şey hiç okumadım. Filmden daha çok keyif aldığımı düşünüyorum, ancak bu kitap hala uzun zamandır okuduğum en iyi kitaplardan biri.