ironroses1989

Rosemary Bailey Bailey itibaren Yavuzköy Köyü, 09570 Yavuzköy Köyü/Köşk/Aydın, Türkiye itibaren Yavuzköy Köyü, 09570 Yavuzköy Köyü/Köşk/Aydın, Türkiye

Okuyucu Rosemary Bailey Bailey itibaren Yavuzköy Köyü, 09570 Yavuzköy Köyü/Köşk/Aydın, Türkiye

Rosemary Bailey Bailey itibaren Yavuzköy Köyü, 09570 Yavuzköy Köyü/Köşk/Aydın, Türkiye

ironroses1989

Nanoteknoloji hakkında bir kitap - en sevdiğim konulardan biri. Bir bilim kurgu konusu olarak büyük bir potansiyel, ancak bu kitap hayal gücü olmayan bir girişim. Ama yine de eğlenceli bir okumaydı.

ironroses1989

Bir kitap başlatmak ve tamamen aldatmak hissedene kadar yavaş yavaş düşmek için tamamen ilgi duymak ne kadar sinir bozucu. Hamilton, iyi yemek ve iyi partilerle çevrili tamamen ilginç, işlevsiz ve eğitici bir çocukluğa girerek güçlü bir şekilde başlıyor. Oradan eşit derecede ilgi çekici ve hala işlevsiz bir yetişkinliğe geçiyor, aynı zamanda hem aynı anda hem mesafe kat etmeye hem de yiyecek dünyasına girmeye çalışıyor. Onun genç yıl ve yirmili iyi dedikodu yem sağlamak ve o büyür ve bir restoran sahibi haline gibi, ben yardım edemedim ama onun Doğu Köyü restoran Prune bir akşam onun için benim aşçı olmak isterim düşünmek ne kadar düşünmek. Fırfırların arkasına saklanmayan iyi yiyecekleri bilme ve yapma arzusu hemen sokaklarımın arasında görünüyordu. Keşke hikayesi ile orada durabilseydi. Çünkü o zaman onun sabun kutusuna binmeye başlar. Her seferinde paragraflar için. İki kez aslında onun rantlarını okumaktan rahatsız oldum ve çoğu zaman kendimi bitene kadar tüm sayfaları gözden geçirirken buldum. Neredeyse noktalarda minnettar hissediyordu. Kitabın ikinci bölümü, bir İtalyan erkeğe olan sevgisiz kolaylık ve aceleyle evliliğine odaklandı. Hamilton her yaz İtalya'daki mutfak deneyimlerini (ailesiyle birlikte geçirdiği) açıkça “isteksiz bir şef” in otobiyografisine bağlamaya çalışırken, genellikle düz düştü ve sadece acı ve nankör görünmesini sağladı. Kitabın sonunda, onun ve onun yazmasından bıkmıştım ve ne yazık ki artık Prune'da yemek yemeyi gerçekten umursamadım. Bu gerçekten sadece ilk yarısını çok zevk vermedi çünkü 3 verdi. Ama İtalyan bir kez resme girdikten sonra onu bırakmanızı tavsiye ederim. Çok özlemeyeceksiniz ve muhtemelen Hamilton'u daha çok seveceksiniz.

ironroses1989

Okumaya yeni başladığımdan beri bu kitabı sindirmeye çalışıyorum. Çok büyüleyiciydi, ama benim için biraz fazla üzgündü, belki de bazen şok edici. Aynı yazarın başka kitaplara gitmesini istememe neden oluyor, bu da benimle çok sık gerçekleşmiyor.

ironroses1989

Possible the most important book I've ever read!

ironroses1989

perhaps my favorite book of all time. I can say this is true thus far.