dashiffa

Shiffa itibaren Dhamelpara, Gujarat 365220, Hindistan itibaren Dhamelpara, Gujarat 365220, Hindistan

Okuyucu Shiffa itibaren Dhamelpara, Gujarat 365220, Hindistan

Shiffa itibaren Dhamelpara, Gujarat 365220, Hindistan

dashiffa

Bu Griffin & Sabine destanını devam ettiriyor .... Sabine, yayıncısının yanından bazı baskılar alırken Griffin'le tanışmak için Londra'ya bir seyahat yapmaya karar veriyor. Griffin çıldırır ve geldiği için tüm sinirlenir ve gemiye atlar, kendini keşfetme yolculuğunda dünyayı dolaşmaya karar verir. Sabine, anlayışı olan hasta piliç olarak Griffin'in yerlerinde kalır, resim yapar ve seyahat ederken onunla yazışmaya devam eder. Sonunda ona yazar ve eve geldiğini ve iki gün içinde orada olacağını söyler. Bekler ... ve bekler ... ve hiçbir şey. Griffin eve gider ve kimsenin evinde olduğuna dair bir kanıt yoktur. Günler sonra Sabine'den bir hafta beklediğini ve asla gelmediğini söyleyen bir mektup alır. NE?! Aman Tanrım, onlar farklı zamanlarda mı ???? Bu nasıl olabilir? Either'in varlığına dair hiçbir kanıt olmadan, aynı evde nasıl olabilirler. ACK !!! Ne olduğunu öğrenmeli !!!

dashiffa

Kağıt yiyen. Liz Jensen başka bir yaratıcı psikolojik gerilim cum siyah komedi cum distopya. Bu kez, kurumsal yazılım tarafından yönetilen izole bir toplumun, yapmadığı ciddi bir suçtan hüküm giymiş küçük bir sahtekarın, çeşitli yanlış teşhis edilmiş psikolojik sorunlardan muzdarip kadın karakterlerden oluşan bir grup, ensestle dolu hayali bir aile satranç oyununda eğitimsiz bir hücre arkadaşı. Oh, unutmamak gerekir ki, kitabın ana karakterinin yer değiştirme davranışından / ev yapımı kağıt macunu yapmak için çiğneme kağıdının kötü alışkanlığından geliyor. Bütün bunlarla da ilgilenecek bir aşk hikayesi var. Jensen'ı zayıf bir hayal gücüne sahip olmakla suçlayamazsınız! Egg Dancing incelememle karşılaştırıldığında, bu kitabı doğru uzunlukta buldum ve hikayenin sonucuna göre kısa bir değişiklik hissetmedim. Kurumsal yaşamın saçmalıklarında bol miktarda lazer güdümlü jeton bulunan ışıltılı bir okuma.

dashiffa

Uzun süren bir dizide hoşlandığım şey, zaman zaman yazarın bize ana karakterlerin dışında bir perspektif vermesidir. Gece bekçisi açısından bir Miles Vorkosigan macerası okumayı hayal bile edemezdim, ancak yaratıcısının yaptığı çok gadget'ım. Harika bir okuma!

dashiffa

Bu benden çok farklı okuma zevkine sahip olduğunu bilmem gereken biri tarafından bana önerildi. Yazı stili / nesir iyidir, cümleler çok iyi hazırlanmış ve okumak zevklidir. Hikaye? Sefil. Tekrar tekrar can sıkıcı, sefil bir şarap. Kitabın dayanağı çok dayanıksız. İçinde hiçbir gerçeklik yok (her şey kahramanın kafasında var), bu yüzden söylediği hiçbir şeye güvenemezsiniz, arsa anlamsız hale gelir. Karakter bir mücadeleden geçtiyse, dönüştürüldüyse, sevilebilir ya da herhangi bir şey olsaydı, daha ilginç olabilirdi, ama hayır, sadece sızlandı ve sızlandı ve etkileşime girecek fantastik ve iğrenç karakterler yarattı. Kitap, sanki önemliymiş gibi işlerini gizli tuttu (işlediği suç gibi), ancak okuyucu suçun ne olduğunu bile umursamıyor. Erken görülmesi çok basit olan "sürprizler" var. Bir karakter kusuru veya ters, kıvrımlı hikaye satırları olarak açıklanabilen özensiz yazı, ilk başta hatalar gibi görünen garip yazma tikleriyle sonuçlanır (örneğin, karakter adlarının karışımları). Sadece kadın karakterlerden birini çevreleyen gülünç kadın düşmanlığından bahsetmiyorum bile. Kitap, çağdaş edebiyatın bu “ilginç” postmodern kitaplarının öncüsü gibidir. 1950'lerde yazılan nesir üslubu, 18. veya 19. Fransız ve İngiliz edebiyatına benzer ve gerçek arsa belirsiz bir gelecekte gerçekleşir. Bu kitabı okurken kurtuluşu beklemeye devam ettim ve 2 / 3'ler aracılığıyla meşru, eğlenceli ya da deux-ex-machina-y'yi meşru olarak kullanmanın hiçbir yolu olmadığını fark ettim. Ve haklıydım. En azından hızlı bir okuma oldu, bu yüzden tam bir atık değildi. Bana Nabokov'un diğer kitapları, yani Lolita'nın hiç de böyle olmadığı söylendi, bu yüzden ona kesinlikle başka bir denemeye hazırım (nesrenin kendisi onun kurtarıcı faktörü olduğunu düşünerek). Ama hayır, bunun hayranı değil!

dashiffa

Keep on the sunny side, always on the sunny side - this is it ... Still at it and I know it(His words) will go on, like He said.

dashiffa

A few of my all time favorite excerpts are from this book ... When Mlle Reisz asks Edna why she loves him, when she shouldn't and she says: "...Because his hair is brown and grows away from his temples; because he opens and shuts his eyes, and his nose is a little out of drawing; because he has two lips and a square chin, and a little finger which he can't straighten from having played baseball too energetically in his youth. Because '" "Because you do, in short." And ... "...when I left her today, she put her arms around me and felt my shoulder blades, to see if my wings were storng, she said. "The bird that would soar above the level plain of tradition and prejudice much have strong wings."