habrosfedd

Fuck Off Off itibaren Chiessi LI, İtalya itibaren Chiessi LI, İtalya

Okuyucu Fuck Off Off itibaren Chiessi LI, İtalya

Fuck Off Off itibaren Chiessi LI, İtalya

habrosfedd

20. yüzyılın başlarında İngiltere ile büyünün sallandığı Eski Krallık arasında bir bölünmenin olduğu ilginç bir fantezi. Tipik modern modada, bölünmenin normal tarafındaki insanlar, özellikle ölümsüz şeklinde, onlarla karşılaşana kadar sihir hakkında şüpheci. Sabriel ve babası ikisi de anti-nekromaner. Babası, Abhorsen'in özel unvanına sahiptir ve büyücülerin dünyada serbest bıraktığı ölümsüzleri bağlamak ve kontrol etmek için büyülü çanları kullanırlar. Bu roman Sabriel'in çeşitli ilginç karakterlerle yaptığı bir yolculuk olan babasını kurtarma arayışı ile ilgilidir.

habrosfedd

Bu kitabı seviyorum! ilk kitabı, Hush Hush, tamamen kazara okudum. periplus kurguları satıyordu ve kapakla ilgileniyordum bu yüzden neden olmasın diye düşündüm. Ben o kadar çok sevdim mağazaya geri dönmek zorunda kaldı ve ikinci kitap satın aldı. Üçüncü kitabı bekleyemem!

habrosfedd

Hardy is one of my favorite authors. His prose is beautiful, and he explores many dichotomies in everyday life. Pay special attention to the interaction between Eugenia and her environment.

habrosfedd

really good book!

habrosfedd

Amazing! Hard to read in the beginning because they don't hold anything back, but thats what makes its so profound by the end. Loved it...