joecrowell

Joe Crowell Crowell itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Joe Crowell Crowell itibaren Texas

Joe Crowell Crowell itibaren Texas

joecrowell

Bunu Rusça okuyun, bu yüzden çeviriyi kefil edemezsiniz.

joecrowell

Genellikle bu kitapları severim, ama bu kitap biraz sürükleniyor gibiydi. Uzun, derin düşünceler, iyi yazılmış, ama kısaltılabilirdi. Eğer bu dizi bir sonraki kitap tarafından bitmemişse, işim bitmiştir!

joecrowell

temel araştırmacılara başlamak iyi

joecrowell

kitabın başlangıcı ve sonu harika - ortadaki 200+ sayfa biraz uzun

joecrowell

Benim için bu diziyi okumak patlamış mısır yemek gibidir - bağımlılık yapar ama özellikle doldurmaz. Zeki, bazen gülünç yüksek sesli komik olmasına rağmen, 2 numaradan sonra devam edeceğimden emin değilim. (Polyphemus'un "World Sheep Expo" Tişörtü giymesini sevdim.) Yine de sona eren ağır uçurum uçurum beni rahatsız etti ve aceleyle bir sonraki hikayeyi okumak istemedi. Bunun 12 yaşında bir çocuk üzerinde farklı bir etkisi olacağını düşünüyorum.

joecrowell

Title was a bit misleading, very little after 1870 was included. I was hoping to get a feel for what was going on in the Netherlands when my maternal and paternal great grandparents emigrated in the early 1880s and I did, to some extent. This is an extremely scholarly work and often a bit dry, but all in all I'm glad I read it.

joecrowell

This book was pretty good, I guess. Although, there were some parts I wasn't thrilled with, I felt like some things could have been written differently or -for the lack of a better word- better.

joecrowell

An interesting topic that was surrounded by tons of excessive text restating what it just said.