huuduvo

Du Vo Vo itibaren Dubica Dolna, Polonya itibaren Dubica Dolna, Polonya

Okuyucu Du Vo Vo itibaren Dubica Dolna, Polonya

Du Vo Vo itibaren Dubica Dolna, Polonya

huuduvo

Bu kitabın içeri girmesi biraz zaman aldı; Başlangıçta tüm Maori bitleri kafamın üstünden gidiyor gibiydi ve ikinci yarıda hikayeye gerçekten kapıldım ve aslında bazı Maori kelime öğreniyormuşum gibi hissettim! Tabii ki kitabın tamamını bitirmeden önce çeviri bölümü hakkında bilgi sahibi olsaydım. Bu acınası karakterleri çok sevdim ve onlar hakkında okuduktan bir ay sonra hala kafamda, bu arada birkaç kitap okumasına rağmen - ve aynı zamanda kalbimi kırmasına rağmen.

huuduvo

Bu çocuklar için harika bir macera kitabı. Zevk aldım. Çoğu gerçekten 10 yaşında ya da öylesine yapıyor çocuklar görebiliyordu, sonra sonuna kadar büyülü oldu, ki ben çok sevdim. Diğer ciltleri okumak için sabırsızlanıyorum.

huuduvo

Kitabın anlatı kısmı oldukça iyiydi. Henüz hiçbirini denememe rağmen, tariflerin birçoğu gerçekten iyi görünüyor!

huuduvo

Jewish war orphan aged 3 sheltered from Germans by French woman who after war refuses to surrender child to family - major theme role of Catholic Church in support of woman to thwart reuniting child with family - undertones of anti-semitisim - catholic dogma - church vs secular law in France - EXCELLENT read