sebihkayae8e1

Sebih Kaya Kaya itibaren Torre-Cardela, Granada ili, İspanya itibaren Torre-Cardela, Granada ili, İspanya

Okuyucu Sebih Kaya Kaya itibaren Torre-Cardela, Granada ili, İspanya

Sebih Kaya Kaya itibaren Torre-Cardela, Granada ili, İspanya

sebihkayae8e1

Maceracı bir kitap herkese tavsiye ederim. Serinin geri kalanını okudum ve siz kitaba devam ettikçe daha da iyi oluyorlar!

sebihkayae8e1

Ortaöğretime giren Singapurlu gençlerin neredeyse tamamı gibi, on üç yaşımdayken Edebiyat için Şafak Söyle'yi okudum. Tayland'dan Dawan adında genç bir köy kızının, şehre okumak için gitme hakkı için mücadele eden umutlu bir hikayesi. Bu kitabı 8 yıl sonra tekrar okumak bana ne kadar büyümüş olduğumu anlamamı sağladı. Bu kitapta beni rahatsız eden küçük önemsiz detaylar keşfettim. Yazarın kitabı “aniden” cömertçe nasıl biberlendirdiğine ya da Dawan ve kardeşi Kwai arasındaki ilişkinin nasıl örüldüğü gibi, hikayeye sıkıca örülmüş ve hayati öneme sahip, sahte ve zorlanmış gibi. Bu küçük detaylar beni güzel ve güçlü olan hikayeden, cinsiyet yanlılığı ve yoksulların haksız muamelesi gibi konulara yöneltti. Şahsen hikayenin daha derin kazılmış olabileceği kadar kısa olması üzücü. Ancak bu kitabın çocuklar ve genç yaştaki çocuklar için yapıldığını göz önünde bulundurarak, tüm küçük kusurları olan bu kitap mükemmel yazılmış olabilir.

sebihkayae8e1

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı çok sevdim. Çok şüpheliydi ve yazma mükemmeldi. Umarım bu dizide üçüncü bir kitap olacağını umuyorum, çünkü kitabın sonunda istemiştim (görünüşe göre orada olduğunu eklemek için güncellendi ... Horizon 2012'ye kadar çıkmayacak!). Smoke'un hayatta olup olmadığını, kiminle sonuçlandığını, mutasyona uğramış kargaların ne olduğunu, Ruthie'nin precog'unda nasıl ve daha fazlası varsa bilmek istedim ... Sadece% 100 memnun kalmadım ... umarım biter, ama Güzel bir kırmızı yay içine sarılmış tüm cevapları seviyorum! Ve şimdi bunun nasıl bittiğini öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalacağım. Aftertime sırasında, Cass ve Smoke'ı birlikte sevdim ve sonra Rebirth'de, Smoke'ı bulduktan sonra bile Cass ve Dor için kök salıyordum. İlk kitapta Dor'un karakteriyle ilgilendim ve onu biraz daha tanımaktan mutlu oldum.

sebihkayae8e1

eğlenceli ve eğlenceli. Kesinlikle en iyi yazılı serisi genel .... ama kolay okunur ve eğlenceli.

sebihkayae8e1

Dizinin ilkinden farklı ama aynı karakterlerden bazılarına sahip başka bir hoş hikaye. Kolay, hızlı okuma. Tatlı ve hassas bir hikaye.

sebihkayae8e1

Sıradan ama şaşırtıcı derecede zengin bir konunun dolambaçlı (ha!) Tarihini yeni bitirdim. Solnit'in San Francisco'daki dairesinde saklandığını ve dış dünyadan habersiz klavyesine ateşli bir şekilde yazdığını hissediyorsunuz. Ama o başkalarının ve kendi deneyimlerinin keskin bir gözlemcisidir.

sebihkayae8e1

Bu kitap son derece rahatsız edicidir. Sıkıntının zaferi yoktur. Aksine, yaşamak için talep üzerinde bir zafer var. Kahramanın tüm projesi, dünyaya dönüştürücü bir deneyim olarak değil, yalnızca dünyaya hiç çıkmama ayrıcalığını güvence altına almaktır. Bunun otizmin doğru bir tasviri olup olmadığını söyleyemem, ama iç açıcı mı? Olmaz.

sebihkayae8e1

büyük bir arka plan, iyi yazılmış, ama Putin öncesi.

sebihkayae8e1

Yazarın Batman'ın gerçek versiyonunu film olarak üretme kararlılığı hikayesi.

sebihkayae8e1

Steve Martin'i dinlemekten zevk alıyorum ve nadiren kendi yazısını iyi okuma yeteneği var. Kısa, tatlı, biraz üzgün ve bazen yavaş küçük bir hikaye, tembel bir öğleden sonra için ideal olacağını düşünüyorum.

sebihkayae8e1

Author: Mo Willems Illustrator: Mo Willems Genre: fiction picture book Publication Info: Hyperion (2006) Reading Level: Ages 4-8, early Topic/Theme: friendship, extinction, dinosaurs Issues Addressed: unfriendly characters changing for the better Social Issues: acceptance of others despite differences Classroom Uses: independent reading, read aloud, guided reading, paired reading Summary: Edwina is a friendly dinosaur who lives in town and is loved by all the townspeople except one. Reginald Von Hoobie Doobie knows that dinosaurs are extinct and throughout the story he tries convincing his peers that she should be dead. Edwina eventually wins over Reginald. Text and image: The text in this book is fairly hard for readers to decipher. The illustrations in this book sort of go along with the text but would not really help readers decode certain words they may struggle with. Literary Devices: personification